Opcje przeglądania
Producent
Dostępność
Wysyłka w
Cena
 • od
  do

Lokalizatory GPS e-TOLL

Współczesne zarządzanie transportem wymaga efektywnych narzędzi. Lokalizatory GPS e-toll, które oferujemy, to nowoczesne rozwiązania dla każdego kierowcy oraz zarządcy floty pojazdów. Wykorzystanie naszych urządzeń to gwarancja, nie tylko precyzyjnego monitorowania trasy, ale i automatycznego rozliczania opłat drogowych, co przekłada się na znaczne oszczędności czasu i pieniędzy, jak również na poprawę bezpieczeństwa.

E-toll

Wszystkie poniższe lokalizatory  GPS firmy Teltonika: FMC920, FMC880 i FMC003 otrzymały certyfikację Szefa Krajowej Administracji Skarbowej i mogą służyć do rozliczania dróg płatnych w Polsce w systemie e-Toll, zarówno dla pojazdów o DMC poniżej 3,5 tony (samochody osobowe, dostawcze, busy) jak i dla pojazdów o masie całkowitej powyżej 3,5 tony (tzw. TIRów) oraz autobusów.

Zobacz certyfikat KAS   Więcej na www.etoll.gov.pl

Co to jest system e-toll?

System e-toll to elektroniczny system poboru opłat, który umożliwia automatyczne naliczanie opłat za przejazd po płatnych drogach w Polsce. Dzięki zastosowaniu technologii GPS w naszych lokalizatorach, każdy przejazd jest rejestrowany bez potrzeby zatrzymywania się przy bramkach, co znacznie usprawnia podróżowanie.

Jak działa lokalizator e toll GPS?

Dostępne w naszym sklepie lokalizatory GPS e-toll są wyposażone w zaawansowane technologie śledzenia, które pozwalają na precyzyjne określenie lokalizacji pojazdu i automatyczne rozliczenie opłat. Urządzenia te są proste w instalacji i użytkowaniu, co sprawia, że są idealne, zarówno dla indywidualnych użytkowników, jak i dla zarządców flot pojazdów. Dodatkowo, nasze systemy mają funkcje takie jak historyczne dane o trasach, licencjonowane Mapy Google, alerty, co jest cenne dla optymalizacji przejazdów i zarządzania czasem pracy kierowców.

Dlaczego warto wybrać lokalizatory GPS e toll od nas?

Nadajnik e-Toll to szereg korzyści po stronie kierowców oraz osób zarządzających flotą:

 • Nieprzerwane monitorowanie - lokalizatory działają w trybie real-time, co pozwala na bieżące śledzenie pozycji pojazdu.
 • Automatyzacja opłat - system e-toll automatycznie nalicza opłaty, eliminując potrzebę manualnej płatności, co jest wygodne i oszczędza czas.
 • Uniwersalność zastosowania - oferujemy lokalizatory odpowiednie dla różnych typów pojazdów – od samochodów osobowych po ciężarowe.
 • Bezwarunkowa gwarancja na sprzęt.
 • Nielimitowane szkolenia z systemu.

Wykorzystanie lokalizatorów GPS e-toll w zarządzaniu flotą pojazdów

Zarządzanie flotą staje się prostsze i bardziej efektywne dzięki lokalizatorom GPS e-toll. Funkcjonalności takie jak śledzenie w czasie rzeczywistym, analiza tras i optymalizacja przejazdów to tylko niektóre z korzyści, które przynoszą nasze urządzenia. Automatyczne rozliczanie opłat drogowych to dodatkowy atut, który pozwala na lepsze planowanie kosztów operacyjnych floty.

Gdzie kupić nadajnik e toll? pangps.pl

Zainwestuj w nowoczesne rozwiązania, które przyniosą wymierne korzyści zarówno w codziennych podróżach, jak i w profesjonalnym zarządzaniu flotą pojazdów. Nasze lokalizatory GPS e-toll to przemyślane technologicznie urządzenia, które zapewniają komfort, bezpieczeństwo i efektywność na drodze.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej szerokiej oferty lokalizatorów GPS e-toll, które są dostosowane do różnorodnych potrzeb i oczekiwań każdego użytkownika. Nasze produkty to gwarancja jakości i satysfakcji z wygodnego i bezpiecznego podróżowania.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
  • Kontakt
  • Obsługa zgłoszeń z formularza
   oraz adresu mailowego
   dni powszednie w godz. 8 -20
   soboty w godz. 8 – 20
   niedziele w godz. 8 – 20

   Obsługa telefoniczna
   dni powszednie w godz. 8 – 20

   ARDERO
   os. Piastów 8/14,
   31-623 Kraków
   woj. małopolskie
   NIP: 6782850097

  • Tel.:735 745 755
  • E-mail:biuro@pangps.pl
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl