Informacje o firmie

Sklep PANGPS z siedzibą w Krakowie jest firmą która specjalizuje się w tworzeniu systemów opartych na technologiach GPS oraz GPRS. Bardzo dynamiczny rozwój firmy umożliwia nam zdobywanie nowych obszarów rynku w dziedzinie usług związanych z telemetrią.

Firma  powstała w 2008 roku na początku naszej działalności zajmowaliśmy się projektowaniem, montażem oraz konserwacją szerokiego spektrum elektronicznych systemów zabezpieczeń tak jak monitoring, alarmy, kontrola dostępu czy też systemów przeciwpożarowych. Od kilku lat zaczęliśmy świadczenie usług monitoringu gps pojazdów, maszyn budowlanych oraz rolniczych, a także osób starszych i dzieci. Jeśli planujesz montaż jakiegokolwiek systemu zabezpieczeń w tym także monitoring pojazdów gps , rozbudowę lub modernizację skontaktuj się z nami.

Chętnie, bez zobowiązań podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz przygotujemy wycenę. Nasze konsultacje oraz oferty przygotowywane są całkowicie bezpłatnie, zapraszamy do kontaktu – z chęcią odwiedzimy Państwa w dogodnym terminie. Posiadamy także całodobowy serwis 24h/365 dni w roku jeśli będziesz potrzebował pomocy w razie problemów. Naszą działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Nasi instalatorzy znajdują się w każdym większym mieście na terenie Polski. Nasza główna siedziba znajduje się w Krakowie.

Poniżej logo używane przez naszą firmę.

Zapraszamy na zakupy, zespół Pangps.

 

W razie pytań zawsze służymy pomocą - mailowo biuro@pangps.pl lub telefonicznie 735 745 75512 307 07 07 67

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
  • Kontakt
  • Obsługa zgłoszeń z formularza
   oraz adresu mailowego
   dni powszednie w godz. 8 -20
   soboty w godz. 8 – 20
   niedziele w godz. 8 – 20

   Obsługa telefoniczna
   dni powszednie w godz. 8 – 20

   ARDERO
   os. Piastów 8/14,
   31-623 Kraków
   woj. małopolskie
   NIP: 6782850097

  • Tel.:735 745 755
  • E-mail:biuro@pangps.pl
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl