Aplikacja mobilna do lokalizatora GPS

Dzięki nowoczesnej technologii, możesz mieć nie tylko kontrolę nad własnym samochodem zawsze w zasięgu ręki, ale też nad całą flotą samochodów firmowych. To bardzo wygodne rozwiązanie, które zapewni Ci spokojną głowę oraz możliwość reagowania na wszelkie niedogodności i nieprzewidziane wypadki w czasie rzeczywistym. Kupując u nas lokalizator GPS, aplikacja dedykowana do naszych urządzeń jest do Twojej dyspozycji, zawsze gotowa do pomocy. Jakie są jej funkcjonalności? Dowiesz się poniżej.

Obsługiwane urządzenia

Warto zacząć od tego, że nasza aplikacja GPS działa na różnych oprogramowaniach smartfonów. Zatem bez względu na to, czy posiadasz smartfona Huawei, Samsung czy iPhone, nasza aplikacja na lokalizator GPS doskonale się sprawdzi. Działa bowiem na systemach Android, iOS, a nawet i Windows Phone.

Bezpieczeństwo

Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo danych, które będą przesyłane przez aplikację. Doskonale wiemy, że jako właścicielowi firmy szczególnie zależy Ci na bezpieczeństwie poufnych informacji, które mogłyby niekontrolowanie wyciec do konkurencji. Z nami będziesz bezpieczny! Nasza aplikacja GPS posiada ważną funkcjonalność: dane transmitowane są przez przeglądarkę internetową poprzez szyfrowaną transmisję SSL. SSL to protokół sieciowy do szyfrowania stron internetowych.

Funkcjonalności

Możesz sprawdzić dokładny stan pojazdu. Otrzymasz o nim najważniejsze informacje: jaki użytkownik go używał, adres, czas ostatniej aktywności. Dowiesz się też jaki jest jego status, np.: prędkość, stan paliwa, obroty silnika. Dostępne jest również ustawienie dodatkowych alarmów, takich jak wjazd do wybranej strefy czy jazda poza godzinami pracy.

W aplikacji oczywiście otrzymujesz informację o dokładnej lokalizacji pojazdu. Lokalizacja pokazuje się na mapie w czasie rzeczywistym, na mapie takiej jak popularne Mapy Google. Możesz mieć odniesienie do tego, gdzie znajdujesz się Ty, a gdzie znajduje się Twój pojazd.

Nie wahaj się ani chwili - złóż u nas zamówienie i ciesz się łatwym dostępem do wszystkich funkcjonalności lokalizatora.

Ustawienia aplikacji pangps

W razie pytań zawsze służymy pomocą - mailowo biuro@pangps.pl lub telefonicznie 735 745 75512 307 07 07 67

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
  • Kontakt
  • Obsługa zgłoszeń z formularza
   oraz adresu mailowego
   dni powszednie w godz. 8 -20
   soboty w godz. 8 – 20
   niedziele w godz. 8 – 20

   Obsługa telefoniczna
   dni powszednie w godz. 8 – 20

   ARDERO
   os. Piastów 8/14,
   31-623 Kraków
   woj. małopolskie
   NIP: 6782850097

  • Tel.:735 745 755
  • E-mail:biuro@pangps.pl
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl