Lokalizator gps z możliwością podłączenia do gniazda zapalniczki

0
Lokalizator gps z możliwością podłączenia do gniazda zapalniczki

Lokalizator GPS do urządzenia, który pozwala na śledzenie pojazdu w czasie rzeczywistym. Lokalizator GPS z wtyczką do gniazda zapalniczki do rozwiązania, które umożliwia łatwe podłączenie w każdym rodzaju pojazdu, które jest wyposażone w takie gniazdo. Dzięki temu, że urządzenie jest wyposażone w ten wtyk, jego instalacja jest prosta i szybka oraz  nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Lokalizator GPS z wtyczką do gniazda zapalniczki ma wiele zalet, które powodują, że jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich kierowców.

Funkcje lokalizatora GPS z wtyczką do gniazda zapalniczki

Lokalizatory GPS z możliwością podłączenia do gniazda zapalniczki oferują szereg przydatnych funkcji. Jedną z najważniejszych funkcji jest możliwość śledzenia położenia pojazdu w czasie rzeczywistym, dostarczając dokładnych i aktualnych informacji o jego miejscu. Może to być szczególnie przydatne w zarządzaniu flotą lub dla osób, które chcą śledzić ruch swoich pojazdów. Lokalizatory GPS z możliwością śledzenia w czasie rzeczywistym mogą również pomóc w poprawie bezpieczeństwa kierowców i zmniejszeniu ryzyka kradzieży lub utraty pojazdu.

Kolejną przydatną funkcją lokalizatorów GPS z gniazdem zapalniczki jest możliwość ustawienia geo-stref. Ta funkcja pozwala użytkownikom ustawić wirtualne granice wokół określonego obszaru, takiego jak miejsce pracy lub dom, i otrzymywać powiadomienia, gdy pojazd wjedzie na ten obszar lub go opuści. Może to być szczególnie przydatne w zarządzaniu flotą, ponieważ pozwala menedżerom upewnić się, że ich pojazdy są wykorzystywane właściwie i nie są wykorzystywane do celów osobistych.

Lokalizatorami GPS wyposażonymi w gniazdo zapalniczki można także sterować zdalnie poprzez aplikację na smartfonie. Ta funkcja umożliwia użytkownikom dostęp do danych śledzenia w czasie rzeczywistym, konfigurowanie geo-stref, a nawet sterowanie urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak kamery w samochodzie lub alarm. Dzięki szeregowi przydatnych funkcji lokalizatory GPS z wtyczką do gniazda zapalniczki są praktycznym i wygodnym rozwiązaniem do śledzenia pojazdów i zarządzania flotą.

Zalety stosowania lokalizatora GPS z gniazdem zapalniczki

Przedstawimy teraz kilka zalet korzystania z lokalizatora GPS z wtyczką do gniazda zapalniczki. Przede wszystkim taki lokalizator jest bardzo łatwy w instalowaniu i użytkowaniu. Wystarczy podłączyć go do gniazda zapalniczki i od razu zaczyna działać. Lokalizator ten ma również stylowy design i doskonale pasuje do wnętrza samochodu. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi i rozmiarom, nie rzuca się w oczy. Dodatkowe, po podłączeniu do gniazda zapalniczki, nie ogranicza możliwości podłączenia innych urządzeń, co jest szczególnie ważne w czasie podróży.

Dzięki takiemu urządzeniu można kontrolować paliwo, temperaturę silnika oraz wiele innych parametrów. Lokalizatory GPS są idealnymi urządzeniami w takich zastosowaniach, jak usługi kurierskie, podróże służbowe czy kontrola kierowców. Co najważniejsze, lokalizatory GPS sprawiają, że pojazdy i kierowcy są coraz bezpieczniejsi. Dzięki śledzeniu lokalizacji w czasie rzeczywistym możliwe jest zlokalizowanie pojazdów w przypadku kradzieży lub zdarzenia.

Komentarze do wpisu (0)

KONTAKT Z NAMI:

12 307 07 67

biuro@pangps.pl

  • Kontakt
  • Obsługa zgłoszeń z formularza
   oraz adresu mailowego
   dni powszednie w godz. 8 -20
   soboty w godz. 8 – 20
   niedziele w godz. 8 – 20

   Obsługa telefoniczna
   dni powszednie w godz. 8 – 20

   ARDERO
   os. Piastów 8/14,
   31-623 Kraków
   woj. małopolskie
   NIP: 6782850097

  • Tel.:12 307 07 67
  • E-mail:biuro@pangps.pl
więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl