Do czego służy lokalizator GPS i jak go wykorzystać?

0
Do czego służy lokalizator GPS i jak go wykorzystać?

Tego rodzaju sprzęt znajduje zastosowanie w naprawdę szerokim spektrum branż. Wbrew pozorom lokalizator GPS to podstawowe wyposażenie nie tylko firm transportowych, ale również np. przedsiębiorstw budowlanych i innych zakładów dążących do optymalizacji kosztów eksploatacji floty pojazdów. Jeżeli zastanawiasz się, do czego służą te niewielkie urządzenia i jak je wykorzystać w codziennej pracy, koniecznie przeczytaj nasz artykuł – zawarte jest w nim całe mnóstwo przydatnych informacji na ten temat.

Lokalizatory GPS – zastosowanie przy realizacji zleceń transportowych i spedycyjnych

Zarządzanie flotą, monitorowanie ładunku, a także ochrona firmowego mienia to jedne z najczęstszych zadań, do których wykorzystuje się tego typu systemy. Jeżeli zdecydujesz się wdrożyć takie rozwiązania w swojej firmie, uzyskasz możliwość dostępu do aktualnej pozycji pojazdów w dowolnym momencie i z bardzo dużą dokładnością. Wiele z produktów nadaje się do montażu ukrytego, dzięki czemu dużo łatwiej można odzyskać samochód lub ładunek w przypadku kradzieży.

Nowoczesny lokalizator GPS jest ponadto niezastąpiony, gdy chcemy mieć szczegółowe dane na temat zużycia paliwa, liczby przejechanych kilometrów (ważne przy rozliczeniach z kierowcami) czy obciążenia na osiach.

Monitorowanie wydajności pracowników

Chcesz upewnić się, że pojazd firmowy wykorzystywany jest tylko do celów służbowych? A może zależy Ci jedynie na sprawdzeniu, czy pracownik zawiózł już materiały na plac budowy i jak szybko będzie w stanie stawić się na kolejny załadunek? Lokalizator GPS odpowie Ci na te wszystkie pytania bez potrzeby komunikacji z podwładnym. Z łatwością zweryfikujesz dzięki niemu też, czy wydajność poszczególnych pracowników Twojej firmy jest na zadowalającym poziomie.

Funkcjonalne narzędzie dla każdej wypożyczalni pojazdów

Zaawansowane technologicznie rozwiązania umożliwiają weryfikację, czy pojazd użytkowany jest zgodnie z przeznaczeniem i czy np. nie przekroczył granicy kraju. Za niewielkie pieniądze możesz mieć skuteczny system do kontroli każdego samochodu w swojej flocie.

To oczywiście nie wszystkie możliwe zastosowania – urządzenia przydają się też choćby osobom prywatnym, które chcą zadbać o bezpieczeństwo seniorów lub najmłodszych członków swojej rodziny. Jeżeli potrzebujesz lokalizatora GPS o konkretnym przeznaczeniu, zapraszamy do kontaktu. Chętnie Ci doradzimy!

Komentarze do wpisu (0)

  • Kontakt
  • Obsługa zgłoszeń z formularza
   oraz adresu mailowego
   dni powszednie w godz. 8 -20
   soboty w godz. 8 – 20
   niedziele w godz. 8 – 20

   Obsługa telefoniczna
   dni powszednie w godz. 8 – 20

   ARDERO
   os. Piastów 8/14,
   31-623 Kraków
   woj. małopolskie
   NIP: 6782850097

  • Tel.:735 745 755
  • E-mail:biuro@pangps.pl
więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl