Opinie o Nas
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania napisz, a odpowiemy natychmiast. Jeżeli nie lubisz pisać, zadzwoń tel. 12 307 07 67
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności

W PANGPS możesz zamówić profesjonalny lokalizator GPS do samochodu bez abonamentu! Prezentowanych tutaj oferta skierowana jest do osób fizycznych i przedsiębiorców, którym zależy na obniżeniu ceny monitoringu pojazdu do minimum. Otrzymasz od nas niezawodne urządzenia z wieloma praktycznymi funkcjami, bez podpisywania wiążących umów oraz dodatkowych kosztów stałych. Oferujemy niezawodny sprzęt do śledzenia przebiegu tras wszystkich służbowych aut, który pozwoli Ci lepiej zorganizować pracę wszystkich kierowców.

Lokalizatory GPS bez abonamentu

Lokalizator GPS Tektonika FMB010

Lokalizator GPS Tektonika FMB010
Lokalizator GPS Tektonika FMB010

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 249,00 zł
szt.

Lokalizator GPS Tektonika FMB140

Lokalizator GPS Tektonika FMB140
Lokalizator GPS Tektonika FMB140

FMB140 to zaawansowany lokalizator GSM / GNSS / Bluetooth ze zintegrowanym procesorem danych CAN . To kompaktowe rozwiązanie 2 w 1: urządzenie śledzące GPS i adapter CAN wewnątrz! Urządzenie pozwala na odczyt danych z szyny CAN z szerokiej gamy pojazdów: pojazdy osobowe, dostawcze, ciężarowe, chłodnicze, przemysłowe, rolnicze, autobusy czy pojazdy elektryczne. W zależności od dokładnej wersji oprogramowania FMB140 może być stosowany w zaawansowanych aplikacjach, takich jak ciężka logistyka, usługi dostawcze, transport mediów.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 449,00 zł
szt.

Lokalizator GPS Tektonika FMB920

Lokalizator GPS Tektonika FMB920
Lokalizator GPS Tektonika FMB920

GPS BOX to nowoczesne urządzenie do monitoringu GPS pojazdów i nie tylko, przeznaczone do montażu ukrytego z możliwością samodzielnego podłączenia w pojeździe. Urządzenie posiada wbudowaną antenę GPS oraz GSM wysokiej jakości, co pozwala na przesyłanie danych o lokalizacji Twoich firmowych aut z dużą dokładnością.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 199,00 zł
szt.

Lokalizator Teltonika FMA204

Lokalizator Teltonika FMA204
Lokalizator Teltonika FMA204

FMA204 to wodoszczelny lokalizator (IP67) z łącznością Bluetooth, wewnętrznymi antenami GNSS i GSM oraz zintegrowaną baterią rezerwową o dużej pojemności. Urządzenie zostało zaprojektowane do dłuższej pracy bez konieczności zasilania. FMB204 z baterią NiMH może pracować do 6 dni w trybie oszczędzania energii. Wszechstronne zastosowanie Tracker FMA202 doskonale sprawdza się w przemyśle rolniczym, transporcie - w tym także chłodniczym, w środkach transportu dla służb bezpieczeństwa i służb ratowniczych, w śledzeniu przyczep itp. Zasilacz 6-30 V sprawia, że FMA202 może być zamontowany w motocyklach i środkach transportu wodnego.

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 259,00 zł
szt.
 • nowość

Lokalizator Teltonika FMP100

Lokalizator Teltonika FMP100
Lokalizator Teltonika FMP100

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 299,00 zł
szt.
 • nowość

Wybierając monitoring GPS pojazdów bez abonamentu, nie będziesz mieć dostępu do naszego oprogramowania. Jednak mimo to otrzymasz praktyczne narzędzie do nadzorowania obowiązków służbowych wszystkich pracowników, którzy udają się w trasy. W zależności od zamówionego modelu lokalizator zaopatrzony jest w przydatne funkcje, takie jak m.in.:

 • śledzenie samochodu w czasie rzeczywistym,
 • inteligentne gromadzenie danych,
 • kilka stref geofencyjnych,
 • aktualizacja oprogramowania przez GPRS,
 • wykrywanie przekroczenia prędkości.

Monitoring pojazdów w dobrej cenie

Profesjonalny lokalizator GPS sprawdzi się do kontroli floty samochodów osobowych czy maszyn rolniczych i innego, kosztownego sprzętu. Bez abonamentu otrzymasz urządzenie, które pozwoli Ci ustalić miejsce postoju skradzionego pojazdu, wykryć punkt początku i końca podróży pracownika, a nawet wykrycie ewentualnego holowania auta z użyciem akcelerometru. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz uzyskać pomoc przy wyborze odpowiedniego sprzętu na swoje potrzeby.

Jeśli chcesz zoptymalizować pracę swoich kierowców, postaw na monitoring pojazdów — cena jest bardzo przystępna! Urządzenie możesz zainstalować w samochodzie bez wiedzy pracownika, co pozwoli Ci kontrolować przebieg tras i liczbę przejechanych kilometrów. Dowiesz się także, czy któryś z podwładnych nie przekracza dopuszczalnej prędkości, tym samym unikając wysokich kosztów mandatów. Lokalizatory GPS bez abonamentu sprawdzą się też do określania położenia członków rodziny np. dzieci czy starszego dziadka.

Jak zamontować lokalizator GPS w samochodzie?

Zacznij od wyboru miejsca, które musi być niewidoczne i najlepiej nieznane nikomu poza Tobą. Dlaczego? Powód jest prosty: aby nie mógł dowiedzieć się o nim i odkryć go żaden potencjalny złodziej czy też ktokolwiek, kto chce zadziałać na Twoją szkodę. Ponadto, dobre ukrycie urządzenia do monitoringu lokalizacji zabezpieczy go przed niespodziewanym zagubieniem się na trasie.

Skorzystaj z naszych wskazówek, aby mieć pewność, że monitoring pojazdu będzie zawsze doskonale funkcjonował i służył Ci skutecznie oraz jak najdłużej. Najlepiej jest wybrać trudno dostępne miejsca w pojeździe, ale też nie takie, które uniemożliwiałyby przekazywanie sygnału z nadajnika do satelity.

Polecamy na przykład:

 • pod tapicerką,
 • pod siedzeniem,
 • w bagażniku,
 • w zmieniarce CD,
 • w podsufitce,
 • nad pedałami,
 • w gnieździe OBD,
 • w okolicy radia lub kierownicy,
 • w pobliżu nawiewów,
 • w schowku pod innymi przedmiotami.

Najpierw należy podłączyć urządzenie do źródła zasilania oraz przez kabel USB do komputera, następnie skonfigurować je. Następnie można umieścić je w wybranym miejscu w samochodzie. Urządzenie dzięki baterii działa bez dodatkowych źródeł zasilania. Dokładne instrukcje znajdziesz w opisie naszych produktów - dostępne w formie krótkich filmików.

Lokalizator GPS do samochodu bez abonamentu – jak to działa?

To najlepsze rozwiązanie do taksówek, flot samochodów służbowych czy po prostu w celu zabezpieczenia Twojego pojazdu przed kradzieżą. To must-have dla posiadaczy kosztownych aut, które szczególnie narażone są na kradzież. Sprawdzi się również w motocyklach i jakichkolwiek innych sprzętach. Można wrzucić nadajnik również do torby – co jest niezwykle przydatne na przykład jeśli znajdują się w niej kosztowne przedmioty, takie jak laptop czy biżuteria.

Nadajnik działa dzięki technice satelitarnej, czyli poprzez wysyłanie sygnału do satelity, który to poprzez sieć komórkową GPS przesyła informację do właściciela nadajnika (SMSem lub do aplikacji w telefonie). To niezawodny system, którego zasięg obejmuje nie tylko jeden kraj, ale i cały świat.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

KONTAKT Z NAMI:

12 307 07 67

biuro@pangps.pl

  • Kontakt
  • Obsługa zgłoszeń z formularza
   oraz adresu mailowego
   dni powszednie w godz. 8 -20
   soboty w godz. 8 – 20
   niedziele w godz. 8 – 20

   Obsługa telefoniczna
   dni powszednie w godz. 8 – 20

   ARDERO
   os. Piastów 8/14,
   31-623 Kraków
   woj. małopolskie
   NIP: 6782850097

  • Tel.:12 307 07 67
  • E-mail:biuro@pangps.pl
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl