Opcje przeglądania
Producent
Dostępność
Wysyłka w
Cena
 • od
  do

Lokalizatory GPS - bez abonamentu

W PANGPS możesz zamówić profesjonalny lokalizator GPS do samochodu bez abonamentu! Prezentowanych tutaj oferta skierowana jest do osób fizycznych i przedsiębiorców, którym zależy na obniżeniu ceny monitoringu pojazdu do minimum. Otrzymasz od nas niezawodne urządzenia z wieloma praktycznymi funkcjami, bez podpisywania wiążących umów oraz dodatkowych kosztów stałych. Oferujemy niezawodny sprzęt do śledzenia przebiegu tras wszystkich służbowych aut, który pozwoli Ci lepiej zorganizować pracę wszystkich kierowców.

Lokalizator pojazdu GPS Teltonika FMC920 4G LTE z dostępem do aplikacji PANGPS

 Lokalizator pojazdu GPS Teltonika FMC920 4G LTE z dostępem do aplikacji PANGPS
Lokalizator pojazdu GPS Teltonika FMC920 4G LTE z dostępem do aplikacji PANGPS

Teltonika FMC920 to mały i inteligentny tracker GPS z łącznością 4G cat.1 i Bluetooth oraz wewnętrzną baterią zapasową.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 99,00 zł
szt.
 • nowość

Lokalizator pojazdu GPS Teltonika FMC003 4G LTE z dostępem do aplikacji PANGPS

Lokalizator pojazdu GPS Teltonika FMC003 4G LTE z dostępem do aplikacji PANGPS
Lokalizator pojazdu GPS Teltonika FMC003 4G LTE z dostępem do aplikacji PANGPS

Teltonika FMC003 to zaawansowany lokalizator GPS plug and play 4G LTE kat. 1 oraz GSM, z odczytem danych OBDII OEM oraz Bluetooth.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 299,00 zł
szt.
 • nowość

Lokalizator pojazdu GPS Teltonika FMC150 4G LTE z dostępem do aplikacji PANGPS

Lokalizator pojazdu GPS Teltonika FMC150 4G LTE z dostępem do aplikacji PANGPS
Lokalizator pojazdu GPS Teltonika FMC150 4G LTE z dostępem do aplikacji PANGPS

Teltonika FMC150 to tracker GPRS/GNSS Z funkcją odczytu danych CAN. Lokalizator FMC150 wyposażony jest w GNSS/GSM/Bluetooth ze zintegrowanym chipem CAN, wewnętrzne anteny GNSS/GSM i wewnętrzną baterię.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 299,00 zł
szt.
 • nowość

Wybierając monitoring GPS pojazdów bez abonamentu, nie będziesz mieć dostępu do naszego oprogramowania. Jednak mimo to otrzymasz praktyczne narzędzie do nadzorowania obowiązków służbowych wszystkich pracowników, którzy udają się w trasy. W zależności od zamówionego modelu lokalizator zaopatrzony jest w przydatne funkcje, takie jak m.in.:

 • śledzenie samochodu w czasie rzeczywistym,
 • inteligentne gromadzenie danych,
 • kilka stref geofencyjnych,
 • aktualizacja oprogramowania przez GPRS,
 • wykrywanie przekroczenia prędkości.

Monitoring pojazdów w dobrej cenie

Profesjonalny lokalizator GPS sprawdzi się do kontroli floty samochodów osobowych czy maszyn rolniczych i innego, kosztownego sprzętu. Bez abonamentu otrzymasz urządzenie, które pozwoli Ci ustalić miejsce postoju skradzionego pojazdu, wykryć punkt początku i końca podróży pracownika, a nawet wykrycie ewentualnego holowania auta z użyciem akcelerometru. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz uzyskać pomoc przy wyborze odpowiedniego sprzętu na swoje potrzeby.

Jeśli chcesz zoptymalizować pracę swoich kierowców, postaw na monitoring pojazdów — cena jest bardzo przystępna! Urządzenie możesz zainstalować w samochodzie bez wiedzy pracownika, co pozwoli Ci kontrolować przebieg tras i liczbę przejechanych kilometrów. Dowiesz się także, czy któryś z podwładnych nie przekracza dopuszczalnej prędkości, tym samym unikając wysokich kosztów mandatów. Lokalizatory GPS bez abonamentu sprawdzą się też do określania położenia członków rodziny np. dzieci czy starszego dziadka.

Jak zamontować lokalizator GPS w samochodzie?

Zacznij od wyboru miejsca, które musi być niewidoczne i najlepiej nieznane nikomu poza Tobą. Dlaczego? Powód jest prosty: aby nie mógł dowiedzieć się o nim i odkryć go żaden potencjalny złodziej czy też ktokolwiek, kto chce zadziałać na Twoją szkodę. Ponadto, dobre ukrycie urządzenia do monitoringu lokalizacji zabezpieczy go przed niespodziewanym zagubieniem się na trasie.

Skorzystaj z naszych wskazówek, aby mieć pewność, że monitoring pojazdu będzie zawsze doskonale funkcjonował i służył Ci skutecznie oraz jak najdłużej. Najlepiej jest wybrać trudno dostępne miejsca w pojeździe, ale też nie takie, które uniemożliwiałyby przekazywanie sygnału z nadajnika do satelity.

Polecamy na przykład:

 • pod tapicerką,
 • pod siedzeniem,
 • w bagażniku,
 • w zmieniarce CD,
 • w podsufitce,
 • nad pedałami,
 • w gnieździe OBD,
 • w okolicy radia lub kierownicy,
 • w pobliżu nawiewów,
 • w schowku pod innymi przedmiotami.

Najpierw należy podłączyć urządzenie do źródła zasilania oraz przez kabel USB do komputera, następnie skonfigurować je. Następnie można umieścić je w wybranym miejscu w samochodzie. Urządzenie dzięki baterii działa bez dodatkowych źródeł zasilania. Dokładne instrukcje znajdziesz w opisie naszych produktów - dostępne w formie krótkich filmików.

Lokalizator GPS do samochodu bez abonamentu – jak to działa?

To najlepsze rozwiązanie do taksówek, flot samochodów służbowych czy po prostu w celu zabezpieczenia Twojego pojazdu przed kradzieżą. To must-have dla posiadaczy kosztownych aut, które szczególnie narażone są na kradzież. Sprawdzi się również w motocyklach i jakichkolwiek innych sprzętach. Można wrzucić nadajnik również do torby – co jest niezwykle przydatne na przykład jeśli znajdują się w niej kosztowne przedmioty, takie jak laptop czy biżuteria.

Nadajnik działa dzięki technice satelitarnej, czyli poprzez wysyłanie sygnału do satelity, który to poprzez sieć komórkową GPS przesyła informację do właściciela nadajnika (SMSem lub do aplikacji w telefonie). To niezawodny system, którego zasięg obejmuje nie tylko jeden kraj, ale i cały świat.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
  • Kontakt
  • Obsługa zgłoszeń z formularza
   oraz adresu mailowego
   dni powszednie w godz. 8 -20
   soboty w godz. 8 – 20
   niedziele w godz. 8 – 20

   Obsługa telefoniczna
   dni powszednie w godz. 8 – 20

   ARDERO
   os. Piastów 8/14,
   31-623 Kraków
   woj. małopolskie
   NIP: 6782850097

  • Tel.:735 745 755
  • E-mail:biuro@pangps.pl
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl