Opcje przeglądania
Kategorie
Dostępność
Cena
 • od
  do

Oferta

Monitoring floty to proste i efektywne narzędzie, które umożliwia pozyskanie danych potrzebnych do wprowadzenia zmian, ukierunkowanych na optymalizację kosztów ponoszonych przez przedsiębiorstwo.

Zaawansowany technologicznie lokalizator GPS kupisz lub wypożyczysz w atrakcyjnej cenie. Zapewnimy również bezpłatne szkolenia z obsługi systemu dla pracowników Twojej firmy.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wyprzedź konkurencję bez konieczności sięgania głęboko do kieszeni!

Monitorowanie pojazdów GPS – dlaczego warto?

Skuteczne zarządzanie flotą transportową nie jest możliwe bez dokładnych informacji na temat aktualnego położenia poszczególnych pojazdów i pokonanego przez nie dystansu. Konieczne jest więc wyposażenie się w wysokiej klasy lokalizatory GPS.

Instalacja nowoczesnych urządzeń GPSBOX FMB920 i pozostałych modeli marki Teltonika zapewni Ci nie tylko możliwość przeanalizowania w dowolnym momencie tras przejazdu wszystkich użytkowanych aut. Rejestrowane w czasie rzeczywistym dane są też pomocne np. przy obliczaniu kosztów realizacji danego zlecenia transportowego lub w razie zaistnienia potrzeby błyskawicznej weryfikacji wydajności poszczególnych kierowców.

Lokalizatory GPS – oferta

Pierwszym krokiem jest wybór warunków współpracy oraz urządzenia. Proponujemy wynajem lub zakup lokalizatora. Abonament uwzględnia transmisję danych GPRS (karta SIM) oraz koszty dostępu do oprogramowania:

 • przez przeglądarkę WWW;
 • w aplikacji na smartfon lub tablet (Android, iOS).

Każdy pakiet ma swoje cechy charakterystyczne. Zapoznaj się z nimi i wybierz najlepszą ofertę dla swojego biznesu.

Wynajem urządzeń GPS

W przypadku czasowego monitorowania pojazdów lepszą opcją jest najem lokalizatora GPS. Za ułamek rzeczywistej ceny dostaniesz urządzenie w niskim abonamencie i bez umowy terminowej. Na czas korzystania ze sprzętu zapewniamy przedłużoną gwarancję.

Zakup urządzeń GPS

Jeśli śledzenie ma mieć charakter stały, lepiej kupić własny lokalizator. Oferta zawiera atrakcyjne metody płatności, a jej cechą jest konkurencyjna cena oraz niski abonament. Urządzenie wyposażone w wiele funkcji dodatkowych, otrzymujesz z 24-miesięczną gwarancją.

Śledzenie pojazdów – przetestuj lokalizator!

Jeśli chcesz sprawdzić system przed podjęciem decyzji, zrób to! Istnieje możliwość przetestowania lokalizatora GPS w swoich pojazdach przez 30 dni za 1 grosz. Po prostu zainstaluj urządzenie i natychmiast rozpocznij testowanie naszej technologii.

Uzyskasz dostęp do śledzenia na żywo stylu jazdy oraz całej gamy dodatkowych funkcji. Jeśli system nie spełni Twoich oczekiwań, odeślij urządzenie GPS w ciągu 30 dni, a opłata nie zostanie naliczona.

To nigdy nie było prostsze!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

KONTAKT Z NAMI:

12 307 07 67

biuro@pangps.pl

  • Kontakt
  • Obsługa zgłoszeń z formularza
   oraz adresu mailowego
   dni powszednie w godz. 8 -20
   soboty w godz. 8 – 20
   niedziele w godz. 8 – 20

   Obsługa telefoniczna
   dni powszednie w godz. 8 – 20

   ARDERO
   os. Piastów 8/14,
   31-623 Kraków
   woj. małopolskie
   NIP: 6782850097

  • Tel.:12 307 07 67
  • E-mail:biuro@pangps.pl
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl